Letecká přeprava
Silniční přeprava
Námořní přeprava
Logistika expres

NÁMOŘNÍ PŘEPRAVA


Společnost RGW Express nabízí spolehlivé a ekonomicky efektivní řešení pro přepravu námořních celokontejnerových (FCL), i kusových (LCL) zásilek. Zajišťujeme přepravu všech druhů kontejnerových zásilek, jak standardních 20´, 40´, 40´HC, tak i nestandardních kontejnerů, typu OT a FR.  Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem, usnadňujeme a zefektivňujeme našim zákazníkům jejich celkový přepravní proces a zároveň jsme tak schopni vyhovět i speciálním potřebám našich klientů, včetně požadavku na přepravu nadrozměrných nákladů po moři, nebezpečných zásilek a jiných.

Námořní přeprava je efektivním řešením v případech, kdy se snižování přepravních nákladů stane prioritou pro obchodní společnost, zároveň však nabízí mnoho příležití v období, kdy finanční faktor není tím nejdůležitějším.

Naše poloha ve střední Evropě, nám umožnuje být skutečně globální společností – jsme přepravním uzlem mezi západním a východním světem.

Díky dlouholeté a pevné spolupráci naší zasilatelské společnosti RGW Express s námořními rejdaři a agenty, jsme schopni nalézt přepravní řešení i pro nejnáročnější zákazníky.

Chceme neustále zlepšovat a rozšiřovat nabídku našich služeb, a proto trvale rozvíjíme naši mezinárodní síť. Společnost RGW Express je přístupna spolupráci s novými obchodními partnery, kteří chtějí být zastoupeni na trzích střední a východní Evropy.

Dozvědět se více o logistice expresních zásilek »

 

Poptat

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com