Letecká přeprava
Silniční přeprava
Námořní přeprava
Logistika expres

LETECKÁ PŘEPRAVA


Společnost RGW Express zajišťuje přepravu leteckých zásilek a s tím spojené služby ve spolupráci se spedičními partnery po celém světě.

Zásadní charakteristikou naší společnosti jsou bohaté zkušenosti, které nám umožnují nabízet leteckou přepravu, jak jednotlivých zásilek, tak i konsolidovaných zásilek, komplexní projektová řešení a dokonce i leteckou přepravu nebezpečných i nadrozměrných nákladů, to vše, jak pravidelnými, tak i charterovými lety. Jsme jednou z mála zasilatelských a logistických společností v České republice, která nabízí komplexní logistiku expresních zásilek (Time Critical Logistic), každému obchodnímu partnerovi, který považuje čas za rozhodující prvek při svém obchodování.

Přepravujeme zásilky do jakékoliv destinace a v jakémkoliv čase. Naši zákazníci nás mohou kontaktovat 24 hodin denně 7 dní v týdnu a my jsme vždy připraveni vyhovět jejich specifickým potřebám a požadavkům.

Umístění kanceláří a skladů naší společnosti RGW Express v Praze, ve spojení s rychlou manipulací a celním odbavením našimi vlastními celními deklaranty, dělá naši nabídku služeb velice zajímavou.

Chceme neustále zlepšovat a rozšiřovat nabídku našich služeb a proto trvale rozvíjíme naši mezinárodní síť. Společnost RGW Express je přístupna spolupráci s novými obchodními partnery, kteří chtějí být zastoupeni na trzích střední a východní Evropy.

Dozvědět se více o logistice expresních zásilek »

 

Poptat

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com